Vi som jobbar här

Välkommen att kontakta oss!

Hjalmar Antonsson

CEO
hjalmar@dotkeeper.com
+46 704 024 148
Läs mer

Marcus Glaad

Sales Manager
marcus@dotkeeper.com
+46 709 708 776
Läs mer

Sannah Westerlund

Marketing Manager
sannah@dotkeeper.com
+46 767 625 900
Läs mer

Gabriel Jönsson

Product Manager
gabriel@dotkeeper.com
+46 40 631 09 00
Läs mer

Peter Leidehorn

Key Account Manager
peter@dotkeeper.com
+46 768 760 706
Läs mer

Anna Lövgren

Tech Project Manager
anna@dotkeeper.com
+46 40 631 09 00
Läs mer

Anders Paul Johansson

Coordinator
anders@dotkeeper.com
+46 40 631 09 00
Läs mer

Jonas Wahlund

Key Account Manager
jonas@dotkeeper.com
+46 704 471 200
Läs mer

Vad kan vi göra för dig?

Boka möte
Copyright © 2017 Dotkeeper. All Rights Reserved.